באנר עמוד אודות

אנחנו אוהבות יין

אנחנו הנציגות הבלעדיות בארץ של החברה הגדולה בעולם למנויי יין. זה נותן לנו גישה למומחי יין מובילים בעולם, יקבים קטנים ומחירים מצוינים.

הסיפור של DeVine מתחיל ב-2013 עם שתי נשים – גלי פייגין ויעל לב אבידור – שאוהבות יין טוב, ואוהבות לחבר בין יין לאנשים. גלי ויעל נפגשו בארצות הברית, כשלמדו לתואר שני במנהל עסקים ב-Kellogg שתיהן הצטרפו למועדון היין של האוניברסיטה, וטעמו יינות משובחים יותר ופחות כל הדרך אל התואר.

לאחר שסיימו את הלימודים נשארו לעבוד בארצות הברית בתחום ההיי טק. בזמן שהותן בארה"ב, התוודעו אל רעיון 'מנוי היין' (wine club/subscription) שהיה פופולרי מאד בארצות הברית. במסגרת מנוי היין משלמים סכום קבוע, ובתמורה מקבלים בכל פעם ארגז עם יינות חדשים שמגיע עם תפריט יין, עד הבית. השנים חלפו, אבל השתיים המשיכו לטפח את האהבה לעולם היין גם לאחר שכל אחת מהן חזרה לארץ והמשיכה במסלול המקצועי שלה. בישראל הסתבר להן שכדי לעקוב אחר הנעשה בעולם היין צריך לגשת לחנות, להתלבט מול מדפים עמוסים ותוויות רבות, ובסוף גם לסחוב את הבקבוקים הביתה…

תמונה של יעל
תמונה של גלי

מנוי היין הראשון בישראל

המנוי מאפשר היכרות נוחה וקלה עם יינות שלרוב אינם זמינים ללקוחות פרטיים ובמחירי הנחה משמעותיים.

הן החליטו לקחת את העניינים לידיהן ולהציע את מנוי היין הראשון בישראל. ראשית, יצרו שיתוף פעולה עם החברה המובילה בעולם למנויי יין. החברה מנהלת עשרות מנויי יין ויש לה עשרות קניינים בכל אזורי היין בעולם, דרכה קיבלו לא רק גישה למגוון רחב של אלפי יינות בוטיק במחירים משתלמים, אלא גם את המומחיות של טובי מומחי היין בעולם. בנוסף, צירפו את ג'סי בודק, סומלייה ישראלי עם מבטא צרפתי אוריגינל. ג'סי מייעץ למסעדות מובילות בישראל מזה עשרים שנה והוא שופט קבוע בתחרות היין "אשכול הזהב".

בנוסף ליינות שהן מייבאות בלעדית לארץ, יצאו גלי ויעל למסע בין יקבי הבוטיק הרבים בישראל ורתמו גם אותם למיזם המתרקם. בכל ארגז של המנוי יש שילוב מנצח של יינות בוטיק מהעולם ומישראל, וכן תפריט יין שממנו ניתן ללמוד על היינות, הזנים והאזורים שמהם באו יחד עם רשמי טעימה והמלצות התאמה לאוכל.

היום, Devine זה כבר הרבה יותר ממנוי יין. באתר יש גם חנות יין אונליין עם מבחר גדול של יינות בוטיק מיובאים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר, יינות בוטיק ישראלים, מקררי יין וכלים מבית טולמנ'ס. המיזם ממשיך להביא לקהל הישראלי מגוון של יינות בוטיק מיוחדים ומשתלמים בשירות מעולה עד הבית ולפתח את תרבות היין בישראל. לחיים!

תמונות גלריה
תמונות גלריה
אריזות Devine

לחיים!

הריני להצהיר שאני מעל גיל 18

30 ש"ח מתנה

נרשמים לניוזלטר ומקבלים 30 ש"ח מתנה לרכישה באתר*. בנוסף, תהיו הראשונים לשמוע על המבצעים ואירועי הטעימות הכי חמים!

* למימוש בקנייה של 99 ש"ח ומעלה – לנרשמים חדשים בלבד